Draagdoek, draagzak & meer!

Bij Wrap with Love kun je terecht voor draagadvies, maar ook voor draagdoeken, draagzakken en accessoires!

Dragen

Fidella draagdoeken, ringslings, flytai’s en draagzakken! Een fijne pasvorm, geschikt voor baby’s en peuters!

Pure Baby Love draagdoeken, ringslings en speciale draagdoeken voor prematuren. De zachtste draagdoeken verkrijgbaar! Heerlijk voor baby’s, maar ook erg draagkrachtig voor peuters! Pure Baby Love draagdoeken zijn geweven en zijn geschikt voor dragen op je buik, heup en/of rug. De draagdoeken zijn verkrijgbaar in effen pastelkleuren.

Kokadi draagzakken, draagdoeken en ringslings. Kokadi heeft draagzakken in verschillende maten en met verschillende mogelijkheden. Deze draagzakken zijn op meerdere punten te verstellen en hebben een fijne pasvorm. De Kokadi draagdoeken en ringslings zijn er in verschillende blends (bijvoorbeeld katoen met linnen, katoen met hennep etc.) en prints. Een klein deel van het assortiment van Kokadi is op voorraad, maar alle gewenste prints zijn te bestellen.

Lennylamb, ook bekend voor de grotere preschool maten. Erg fijn in gebruik.

NB: Alle draagzakken die bij Wrap with Love verkrijgbaar zijn, zijn ergonomisch. Niet ergonomische draagzakken als Artipoppe, Karé, Kiddly, Baby Bjorn, Stokke en Chicco zijn bij Wrap with Love niet verkrijgbaar, omdat dragen zoveel fijner en beter kan in een draagzak die goed ondersteunt (en vaak ook nog voordeliger!)

Ruilen & Retour?

Wil je een product ruilen? Dan kan dat binnen 14 dagen na aankoop, als het product nog ongebruikt, ongewassen en niet beschadigd is. Is het product waarvoor je ruilt van hogere waarde, dan betaal je het verschil bij. Heeft het nieuwe product een lagere waarde? Dan ontvang je een tegoedbon van Wrap with Love voor deze waarde.

Retour na aankoop in de winkel is niet mogelijk. Alleen bij online bestellingen die je niet hebt kunnen bekijken voor de aankoop.